• Başçavuş Sk. No:102 Küçükesat Çankaya Ankara

Hakkımızda

Hakkımızda

7/24 Servisi

Ankara Merkez Servis olarak çeyrek yüzyılı aşkın süredir yaptığımız çalışmalar ile Ankara halkının gönlünde sağlam bir yer edinmeyi başardık.

Servis hizmetlerinde başarı sağlamak için var gücü ile çalışan personellerimiz buzdolabı, beyaz eşya, televizyon, çamaşır makinası ve diğer elektrikli ev aletleriniz için yüksek kalite standartlarında çalışmalar yapmaktadır. Ankara bölgesinin tamamını kapsayan çalışmalarımız, tamamı ile müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur.

Beyaz Eşya  bakım ve tamiratı, bulaşık makinası kurulum ve tamiratı, hava perdesi onarımı, gibi işlemlerimizle hiçbir müşterimizi mağdur etmedik.

Tüm işlemlerimizi TSE standartlı hizmet anlayışı ile gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz.  

Beyaz eşyalarınızın randımanlı bir şekilde çalışması için gerekli kontrolleri bizzat yapıyoruz. Bu işlemlerin hepsini servis garantimiz ile yapıyor, işlem bittikten sonra gerekli desteği vermeye devam ediyoruz

Çağrı merkezlerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir. Dilediğiniz an arayabilir, istediğiniz zaman dilimi için servis randevusu alabilirsiniz. İşinde prensipli ve dakik olan ustalarımız tam zamanında yanınızda olara sorunlarınıza nokta koyacaktır.

Ankara Bölge Servis hızlı ve güven verek çalışmaları ile beyaz eşya bakımlarınızı, şofben onarımlarınızı yapmaktadır. Aynı zamanda beyaz eşya ile ilgili karşılaştığınız sorunların üstesinde başarı ile gelen ekiplerimiz size mutlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor

Ankara Merkez Servis çeyrek asırdır Ankara halkının hizmetindedir. Sadece beyaz eşya, kombi ve şofben cihazlarınız için değil, klima gibi yaz aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazların başında gelen ürünlerinizi garantili bir şekilde onarmakta, hatta montajını yapmaktadır.

Eşsiz malzeme deposu ile her türlü yedek parça ihtiyacınızı kolaylıkla temin edebileceğiniz Ankara Bölge Servis, sipariş vermeniz durumunda ürünleri kapınıza kadar getirmektedir. Adeta bir yedek parça deposu gibi donanım sağlanan mobil araçlarımız, iş yerinizdeki veya evinizdeki arıza yapmış olan  çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ve şofben cihazlarınız için yerinde hizmet vermektedir. Televizyon cihazlarınızın tamirinde de durum aynıdır.

Sayfamızı Paylaşın