• Başçavuş Sk. No:102 Küçükesat Çankaya Ankara

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Ankara BÇamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Tamiri
Rulman / Kazan Tamiri
Amortisör Değişimi


Beyaz eşyalarımız arasında belki de en önemli olanı çamaşır makinemizdir. Bu yüzden; çamaşır makinesi seçerken çok fazla titizleniriz ve bize hem maddi olarak hem de temizlik olarak en uygun olanı seçmeye çalışırız. Diğer beyaz eşyalarımızda yaşadığımız gibi çamaşır makinemizde belli aralıklarda tamire ihtiyaç duyabilmektedir. Böyle durumlarınızda iyi bir tamir elemanı bütün sorunlarımızı bir anda çözebilmektedir. Ankara Çamaşır Makinesi Tamircisi; zorda kalan makine kullanıcısı için hızlı hizmet sağlamaktadır. Çamaşır makinenizde oluşabilecek sorunları madde madde sıralayacak olursak;

  • Çamaşır makineniz suyu boşalmıyor olabilir.
  • Su alır almaz boşaltıyor olabilir.
  • Çamaşır makineniz titreşim yapıyor olabilir.
  • Çok gürültü çıkartabilir.
  • Makine sarsıntılı çalışabilir.
  • Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşabilir.
  • Oluşan köpük çekmeceden taşabilir.
  • Deterjan çekmecesinden su kaçırıyor olabilir.
  • Çamaşır makinesinin altından su kaçırabilir.


Gibi birçok sorunla yüz yüze kalabilirsiniz. Bu tarz sorunlarla karşılaştığınız zaman hiç vakit kaybetmeden bizlerle irtibata geçmelisiniz. Çünkü size küçük gibi gözüken bazı sorunlar makineniz için ciddi hasarlara sebebiyet verebilmektedir. Ve bu da sizin daha büyük maddi kayıplar yaşamanıza neden olmaktadır. Çamaşır makineniz arızalandığına size tam destek sağlayacak Ankara Çamaşır Makinesi Tamircileri evinize en kısa sürede gelerek makinenizi garantili olarak tamir etmektedir. Böylelikle hayatınıza kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz.
Çamaşır makinesi servisimiz müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu yüzden bünyesinde barındırdığı bütün elemanları özel eğitimler almıştır. Eğitim ile yılların vermiş olduğu tecrübe birleştiği için arızalar en kısa sürede onarılmaktadır. Yapılan işlerde büyük titizlik gösterildiğinden dolayı tekrar aynı sorunla karşılaşmamanız için makinenizin her tarafı düzgün bir şekilde kontrol edilerek garanti verilmektedir.
Ankara Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak işimizi severek yapmaktayız. İşimiz bizim için çok değerlidir. Eğer makinenizde sizin için değerli ve önemli ise her hangi bir sorunla karşılaştığınız takdir de 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerimize ulaşarak, arıza tanımı yapıp, sizler için uygun gün ve saat için randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Güler yüzlü ekibimizle sorununuzu çözmek için hazır beklemekteyiz.

Sayfamızı Paylaşın