• Başçavuş Sk. No:102 Küçükesat Çankaya Ankara

Bağlum Servisi

Bağlum Servisi

Beyaz Eşya Bağlum Servisi

Bağlum Beyaz Eşya Yetkili Teknik Servisi Garantili Hizmet.Kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvene dayanarak tüm Bağlum mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. 12 yıllık tecrübemiz işin da uzman  nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Bağlum ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli  hizmet vermekte. Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız.
 
Bağlum Beyaz Eşya servisimiz buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge,kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi tüm cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz  vermiş olduğunuz adrese içerisinde Beyaz Eşya marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek Beyaz Eşya marka orjinal yedek parçaları Tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.
 
Bağlum Beyaz Eşya servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl garanti verir .Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır.
 
Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için  istediğiniz gün ve saatte Bağlum Beyaz Eşya servisini arayarak  bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen Bağlum Beyaz Eşya servisimiz sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.

Ankara Servisi

Klimalar bakıma ihtiyacı olan teknolojik cihazlardır. Klimaların maliyetinin ucuzlaması üzerine kullanımı oldukça artmıştır. Kullanımının artması üzerine çıkabilecek sorunlar veya kurulum gibi ihtiyaçları da artmıştır bu yüzden yetkili servislere ihtiyaçta doğru orantıda artmaktadır.

Klimanızın her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerini gerçekleştiren servisimiz işini profesyonelce ve sorunsuz bir biçimde yapmaktadır. Onarım işlerini eğitimli ve deneyimli teknikerlerimiz sizin isteğiniz doğrultusunda hızlı bir biçimde size zaman kaybettirmeden yapmaktadır.

Montaj işlemlerini çok dikkatli bir şekilde yapan ekibimiz eviniz veya iş yerinizde klima montajı nereye yapılacak ise o bölgeye mümkün olduğunca az hasar bırakarak siz müşterilerimizin duvarlarının estetik görüntüsünü bozmadan işini yapmaktadır.

Ankara Beyaz Eşya Klima Servisi

Montaj işlemlerinin öneminin farkındayız size montaj işleminin öneminden bahsedelim klima montajı doğru yapılmaz ise veya iyi sabitlenmez ise klimanızın performansını çok ciddi bir miktarda etkilemektedir ve ileride çok fazla arızaya sebep olmaktadır.

Bunun için montajının doğru yapılması gerekmektedir. Montaj işinde çok dikkat ettiğimiz bir konu daha var o da montaj işlemi yapılırken montaj yapılacak bölgeye en az hasarı verecek şekilde yapmaktayız. İşimizi bu kadar dikkatli ve titiz yapmaktayız ve yıllardır müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Bize telefon hattımızdan ulaşabilir ve ulaştığınız takdirde eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizin probleminizi en kısa sürede çözmektedir.

Beratta Klima Arızaları Beyaz Eşya Klima Çalışmıyor

  • Klimanız çalışmıyorsa ilk bakacağımız şey klimanızın çalıştırma anahtarıdır. Anahtarı kontrol ettikten sonra bir sorun tespit edersek yenisi ile değiştirmekteyiz.
  • Klimanızın kumandası eğer uzaktan kumandalı ise kumandada arıza olabilir. Bu durumda kumandanın alıcı ve vericisi kontrol edilerek eğer problem tespit edilir ise alıcısı ve vericisi yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Klimanız çalışmıyor ise bunun basit ve en çok karşılanan sebebi klimanıza yeterli veya hiç elektrik gitmemesidir. Bunu gidermek için klimanızın bağlı olduğu şebekenin prizine kontroller yapılır ve ardından klimanızın kabloları vs. kontrol edilir eğer problem varsa giderilir.

Daikin Klima Çok Gürültülü Çalışıyor

  • Montaj kollarının sabitleme vidaları muhtemelen iyi sıkılmamıştır. Vidalara gerekli kontroller sağlanıp sıkılır ve arıza giderilir.
  • Fan kanatlarının balansları sıkıntı yapıyor olabilir. bu durumda balanslar kontrol edilip gerekirse yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Tesisat boruları izole edilmemiş veya iyi sabitlenmemiştir. Bu durumda gerekli kontroller sağlanıp arıza giderilir.
  • Fan motorunun yataklarında bozulma olabilir. Fan motoru kontrol edilir. Eğer arızalı ise yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Toz filtresi çok kirlenmiş olabilir. Bu durumda toz filtresine gerekli kontroller. Filtresinde toz kir birikmiş ise filtre temizlenerek veya yenisi ile değiştirerek arıza giderilir.
  • Fan motor yatakları deform olmuş olabilir. Bu durumda yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Gürültülü çalışmasının birçok sebebi olabilir fakat genel olarak karşılaştığımız klimadan fazla ses gelme sıkıntıları montajdan kaynaklı problemlerdir. Vidaların iyi sıkılmaması, klimanın iyi sabitlenmemesi gibi montaj problemlerinden kaynaklanmaktadır. Servisimiz geldiği takdirde bu montaj problemlerinin hepsini hızlı bir biçimde halletmektedir.

Daikin Klima Servisi yukarıdaki ve yukarıdaki sorunlar gibi yüzlerce problemi uzman teknikerleri ile çok hızlı bir biçimde çözüp siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sayfamızı Paylaşın