• Başçavuş Sk. No:102 Küçükesat Çankaya Ankara

Amana Buzdolabı Servisi

Amana Buzdolabı Servisi

Ankara Amana Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servis Hizmetimiz
Buzdolabı servisi olarak bu alanda pek çok markaya ait olan Buzdolabı ürünleri ile gerekli işlemleri yapıyor ve hasarlarını ortadan kaldırıyoruz. Sahip olduğumuz Buzdolabı servisi hizmeti ile gün geçtikçe daha da kendimizi geliştirmeye de aklı bir çalışma yürüterek hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler kapsamında evinize gelerek cihazın durumunu inceliyor eğer uzun süreli bir süreç ise cihazınızı götürerek tadilat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 
Kısa bir süre içerisinde gerçekleşen tadilat sonucunda profesyonel bir şekilde cihazlarınız tamir ederek sizlere geri getiriyoruz. Yaptığımız tüm hizmetlerde detaylı bir çalışma yürüterek bu alanda tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Onarımı gerçekleşen buzdolapları ile birlikte yeni eşyalarınızı da bağlama hizmeti veriyoruz.
 
Teknik kadromuz alanında deneyimli ve bilgili olan kişilerdir. Bizler firma olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Mekanik problemlerini anında yok ediyoruz.  En hızlı yedek parça tedarik yapan firma olmaktayız. Dünyaca ünlü olan marka üreticilerinin ürettikleri klima teknolojisine hâkimiz.
 
Tüm marka ve model buzdolaplarınız Orijinal Parça Değişimi ile 2 yıl garanti şekilde tamir edilmektedir. Uzman teknik servis ekibimiz donanımlı araçları ile yerinde tamir ile %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Ankara Buzdolabı Servisi her türlü bakım, onarım, montaj gibi işlerinizi hızlı ve en iyi işçilik ile yapmaktadır. Buzdolabı servisi yanı sıra Endüstriyel Teknik Servis hizmeti de vermekteyiz. 
 
Ankara’nın tüm merkez ilçelerine aynı gün servis hizmetimiz mevcuttur. 
 
Hemen Arayın  0532 471 48 52
Sayfamızı Paylaşın